Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

4 minutes, 33 seconds Read

Rekrutacja pracowników z Ukrainy www.apsprofit.pl/biuro-posrednictwa-pracy-dla-ukraincow/: nasza firma to profesjonalna agencja rekrutacyjna pracowników z Ukrainy. Koncentrując się na konkretnych segmentach rynku pracy wdrażamy najwyższe standardy HR, mamy wielu klientów w Polsce i Europie. Przedsiębiorcom zapewniamy kompleksowe rozwiązania kadrowe nie tylko rekrutację, ale również zarządzanie kadrą. Pracownicy naszej agencji pracy posiadają duże doświadczenie zawodowe i przeprowadzają każdy etap poszukiwania odpowiedniego pracownika i koordynują jego pracę.

Wsparcie agencji zatrudnienia w rekrutacji pracowników z Ukrainy

Usługi naszej agencji pracy doskonale łączą potrzeby polskiego przedsiębiorcy z oczekiwaniami pracownika ze wschodu. Działania doświadczonej kadry gwarantują sprawne rozwiązania, ograniczając czas niezbędny na pozbycie się problemów kadrowych w przedsiębiorstwie Stale poszukujemy i rekrutujemy pracowników z Ukrainy którym mamy do zaproponowania ciekawą i dobrze płatną pracę w Polsce oraz poza jej granicami.

Szukasz najlepszego sposobu na wykorzystanie swoich umiejętności i doświadczenia? Skontaktuj się z naszą agencją i rozpocznij pracę w Polsce? Nic prostszego! Korzystaj z gotowych sprawdzonych metod. Praca za granicą to świetny pomysł na poprawę warunków życia i rozwoju. Zdobywanie nowych doświadczeń i nowych znajomości poszerza nasze perspektywy i możliwości zawodowe. Stajemy przed różnymi wątpliwościami oraz pytaniami. Czy oferta pracy jest dla mnie odpowiednia i legalna, czy otrzymam pensję na czas? Te i inne pytania, choć słuszne, mogą budzić niepotrzebne wątpliwości. My rozwiejemy wszystkie!

Leasing pracowniczy to sprawdzone rozwiązanie biznesowe – skorzystaj z rekrutacji pracowników z Ukrainy!

Przy obecnej dynamice rynku zatrudnianie pracowników może być trudnym zadaniem. Duża konkurencja wśród pracodawców, spore wymagania pracowników a także dane demograficzne nasilają utrudnienie tego zadania. Jakie jest wyjście z tej sytuacji? Jak znaleźć odpowiednią kadrę i obsadzić wszystkie wakaty? Nasza agencja zatrudnienia oferuje właściwe rozwiązanie – rekrutacja pracowników z Ukrainy i leasing pracowniczy.

Poza wskazaniem najkorzystniejszej oferty personel naszej agencji dba o rzetelny przebieg każdego etapu współpracy. Sprawujemy kontrolę nad wszelkimi formalnościami oraz transportem do miejsca zatrudnienia. Ponadto każdy z zatrudnionych pracowników jest pod fachową opieką koordynatorów, którzy dbają o komfort i kontakt podczas realizacji rekrutacji pracowników z Ukrainy.

Polecamy agencje:

Wybierz naszą zaufaną agencję do rekrutacji pracowników z Ukrainy!

Dbamy o swoich pracowników, zatrudniliśmy już tysiące osób i pomagamy im spełniać się zawodowo, biorąc pod uwagę ich indywidualne potrzeby. Mamy świadomość tego, że każdy pracodawca chce posiadać w swojej firmie pracowników dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami, którzy dopasują się do zatrudnionych już osób. Przedsiębiorcy są zainteresowani rekrutacją pracowników, z Ukrainy którzy są nastawieni na rozwój własny jak i przedsiębiorstwa, w którym zostaną zatrudnieni. Nasza agencja spełnia to zadanie i przedstawia najbardziej dopasowanych pracowników do konkretnych zadań.

Agencja pracy rekrutuje pracowników z Ukrainy

Nasza agencja zatrudnienia współpracuje z przedsiębiorcami, którzy zdobywają polskie i światowe rynki w swojej branży i stanowią konkurencję. Rekrutujemy pracowników z Ukrainy którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz bez doświadczenia, ale chętnych do odbycia szkolenia. Pracownicy naszej agencji wyspecjalizowali się w korzystaniu z innowacyjnych metod rekrutacji, dzięki czemu przeprowadzają całą procedurę sprawnie zgodnie z potrzebami klientów.   

Współpracując z naszą agencją rekrutacji pracowników z Ukrainy uzyskasz:

      • Efektywną procedurę rekrutacyjną o niskich kosztach.
      • Wielu kandydatów na określone stanowiska pracy.
      • Outsourcing pracowniczy dopasowany do modelu przedsiębiorstwa.

Działania agencji pracy przy rekrutacji pracowników z Ukrainy

Rekrutacja pracowników z Ukrainy
Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Współpracę z naszą agencją rekrutującą pracowników z Ukrainy podejmują pracodawcy, którzy mają problemy kadrowe i chcą zatrudnić obcokrajowców. Zadbamy o prawidłowy dobór kandydatów na wyznaczone stanowiska pracy, ponadto zajmiemy się sprawami formalno-prawnymi które dotyczą zatrudniania osób z Ukrainy. Oferujemy przedsiębiorcom leasing pracownicy, dzięki czemu uzyskują oni personel nastawiony na wykonanie konkretnego zadania. Wszystkie sprawy dotyczące sfery zatrudnienia przejmujemy na siebie i jesteśmy w tym przypadku pośrednikiem.  

Osoby zatrudnione w naszej agencji respektują wymogi polskiego ustawodawstwa, które dotyczą rekrutacji pracowników z innych krajów, przeprowadzają konieczne czynności mające na celu uzyskanie zezwolenia na pracę. Pracodawca korzystający ze wsparcia naszej agencji jest zadowolony z oszczędności czasu i funduszy, ponieważ pracownicy natychmiast rozpoczynają wykonywanie powierzonych zadań zawodowych.

Rynek pracy w Polsce dla Ukraińców

Po wybuchu wojny na Ukrainie ponad 20 tysięcy osób rozpoczęło pracę w Polsce i to przede wszystkim kobiety. W większości przypadków pracodawcy proponują umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Wiele osób zgłasza się do naszej agencji pracy poszukując zatrudnienia w Polsce, wielu z nich chce skorzystać z aktywizacji zawodowej, aby rozpocząć pracę. Okazuje się, że część pracodawców planuje powiększyć wielkość zatrudnienia i dlatego zleca nam rekrutację pracowników z Ukrainy. Branża gastronomiczna i hotelarska docenia obcokrajowców i chętnie ich zatrudnia. Na kolejnych miejscach plasują się firmy z kompleksu transportowo-magazynowego oraz przemysłu.

 

Similar Posts