Meble industrialne

Meble industrialne

4 minutes, 51 seconds Read

Jak wiele pomysłowych rzeczy, styl ten powstał, można by rzec, przez przypadek, ale producenci mebli industrialnych specjalnie dla Ciebie przekształcają projekty w cudowne modele. Główne cechy mebli w tym stylu to połączenie naturalnych materiałów, świeżości, wygody i oryginalności w porównaniu z już zakorzenionym designem. Stoły, stoliki kawowe, regały, sofy, krzesła, fotele szczególnie pięknie prezentują się we wnętrzach kuchni, jadalni i salonu. Takie meble industrialne podkreślają indywidualność i wyjątkowość pomieszczenia.

Meble industrialne – krzesła witają gości w dobrym stylu

Dobrze znany styl przemysłowy (industrialny) nie jest koncepcją statyczną. On, jak żywy organizm, nieustannie ewoluuje, dodając coraz więcej nowych słów i pojęć do naszego życia i naszego domu. W pierwszej połowie XX wieku niespodziewanie wszedł w życie Amerykanów. Kto by pomyślał, że budynki fabryczne staną się nagle tak poszukiwanymi i drogimi mieszkaniami, na które nie każdego stać.

Meble industrialneW rzeczywistości nie każda rodzina jest teraz w stanie wprowadzić się do dużego domu, pozbyć się ścian i stworzyć otoczenie o posmaku poddasza. I nie każdy tego potrzebuje. Ale stworzenie przemysłowej atmosfery w nawet małym mieszkaniu jest całkiem realistyczne. Zacznijmy od małych rzeczy. Niezależnie od liczby mieszkańców i liczby pokoi każde mieszkanie potrzebuje krzeseł. Na takich meblach industrialnych siadamy przy stole obiadowym, przy biurku komputerowym, w końcu czasami kładziemy na nich nasze ubrania. Zanim kupisz krzesła w stylu industrialnym, zdecyduj o ich przyszłym miejscu. Od tego wiele zależy.

Do pokoju dziecięcego lepiej kupić niskie krzesła, na korytarzu – ławkę, aby nie czekać na swoją kolej na założenie butów. Tylko krzesło z elementami ze stali nierdzewnej i lakierowanego litego drewna będzie pasowało do łazienki. Tutaj, podobnie jak w biurze, potrzebujesz oparcia. Pracując kilka godzin dziennie w pozycji siedzącej, musisz okresowo rozluźniać mięśnie pleców, opierając się o oparcie krzesła. W kuchni, a nawet w salonie możesz wybrać krzesła bez oparcia.

Wybór modeli jest bardzo duży, sam możesz określić kolor drewna, nóg, a nawet materiału. Upewnij się, że każde krzesło industrialne jest wykonane z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów. Prawdziwe drewno jest zawsze przyjemne w dotyku, pięknie wygląda dzięki naturalnemu wzorowi na powierzchni i może być używane przez bardzo długi czas dzięki swojej wytrzymałości.

Meble industrialne – hokery bez ograniczeń projektowych

Kierując się nazwą powiedzmy, że nadają się do barów, a nawet kawiarni. Ale nie tylko. Lada barowa w kuchni lub w jadalni wygląda dość trafnie i stylowo w domu. Do produkcji takich mebli industrialnych jak hokery używa się tylko naturalnego drewna i trwałych konstrukcji metalowych. Podążając za trendami mody, warto zwrócić uwagę na modele, które wyróżnia oryginalność, lekka szorstkość linii oraz materiały przyjazne dla środowiska. Spróbuj kupić hokery w stylu industrialnym, które idealnie pasuje do reszty mebli w Twoim domu.

Pozytywne właściwości biurka czyli nowoczesne meble industrialne

Biurka w stylu industrialnym wykonane są z naturalnego drewna lub płyty laminowanej i metalu. Nie tylko tworzą przytulną atmosferę w pomieszczeniu, ale także przyczyniają się do korzystnego mikroklimatu. Połączenie metalu i drewna podkreśla naturalne piękno i dopełnia pomieszczenie bogatą kolorystyką i niepowtarzalnymi fakturami. Do produkcji biurek industrialnych wykorzystywane są tylko najlepsze materiały. Nie zawierają żadnych dodatków chemicznych i szkodliwych substancji.

Dzięki specjalnej technologii produkcji i nowoczesnym innowacjom biurka industrialne:

 • Nie podlegają deformacji.
 • Są odporne na korozję.
 • Przyciągają szlachetnością i elegancją.

W tym stylu nie ma wzorów. Wszystkie produkty są niepowtarzalne, z ich pomocą możesz przełożyć na rzeczywistość najśmielsze i najbardziej kreatywne życzenia.

Meble industrialne – komody

Styl przemysłowy gwarantuje, że przestrzeń życiowa nabierze tego, czego tak bardzo brakuje w szaleńczym tempie współczesnego życia, nie tylko w dużych miastach, ale i już bardzo małych miasteczkach: ciszy, spokoju i komfortu. Doskonale współgra z przedmiotami o innych stylach, dając pełną swobodę kreatywności projektowej.

Surowe i zwięzłe linie sprawiają, że industrialna komoda jest luksusowa ze względu na swoją pozorną prostotę. Nada każdej przestrzeni nutę perfekcji, a lite drewno zachwyci bogactwem faktur i odcieni w naturalnej palecie. Szczególnie efektowne są imitacje na frontach mebli wizerunku dawnego wyglądu.

Komody przemysłowe mają również wyjątkowo klasyczne przeznaczenie: przechowywanie ubrań czy bielizny. Często saszetki z suszonymi ziołami lub innym wypełniaczem o przyjemnym zapachu umieszczane są w pudełkach, które następnie nadają przyjemny zapach tym rzeczom, z którymi sąsiadują. Takie meble industrialne mogą mieć różne rozmiary, są często robione na zamówienie, zwłaszcza gdy masz brak przestrzeni życiowej lub niestandardowe parametry mieszkania.

Dlaczego warto kupić ten przydatny mebel industrialny? Wymieńmy niektóre z nich:

 • Produkcja z materiałów przyjaznych środowisku.
 • Stosowane są unikalne rozwiązania projektowe.
 • Ścisła geometria linii.
 • Surowa powściągliwość i niesamowita zwięzłość.
 • Wprowadzenie do wnętrza szykownej prostoty i pełnej swobody.
 • Preferowane są zimne palety kolorów.
 • Doskonale łączy się z drogimi antykami, podkreślając ich szyk.
 • Komoda industrialna jest zaskakująco funkcjonalna i praktyczna.
 • Łatwość pielęgnacji i wiele innych zalet.

Styl przemysłowy nadal zwycięsko maszeruje przez współczesny świat, zdobywając z roku na rok punkty popularności. Warto kupować meble industrialne, aby rozpieszczać siebie i bliskich mieszkaniem wypełnionym wolnością i kreatywnością. Kompaktowe wymiary komód pozwolą Ci zaaranżować optymalne przechowywanie Twoich rzeczy bez poświęcania dodatkowego miejsca w Twojej przestrzeni życiowej.

Similar Posts